KURUMSAL

KURUMSAL

     Sevgili sürücüler ve sürücü adayları 

     Tümbay Sürücü Kursları, ÜMRANİYE'nin ilk sürücü kursu olarak 17.05.1989   Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak açılmış ve günümüze kadar siz sevgili sürücülerimiz ve sürücü adaylarımıza hizmet vermektedir. Sizlere hizmet verirken yasaların gerekleri harfiyen yerine getirilip, topluma ve fertlere saygılı olmaya özen göstermekteyiz. 

     Sürücü kurslarının fiziki yapısının önemine inanıyoruz. Bu nedenle sizleri derslerde rahat ettirmek fikri ile dersliklerimizin oldukça modern olmasına gayret ettik. Ayrıca yüksek kapasiteli dersliklerimizi modern araç ve gereçlerle donattık.

     Bunların hepsinden daha önemlisi siz kıymetli adaylarımızı iyi ve modern bir sürücü olarak yetiştirebilmek için günümüzün en değerli uzman öğreticilerinden oluşan bir eğitim ve öğretim kadrosu oluşturduk. Eğitim ve öğretim kadromuz Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliği olmak üzere trafikle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve adaylarımızı güncel bilgilerle donatmaktadır. 

     Tümbay da günümüze kadar kesintisiz kurs verilip, binlerce değerli insanın sürücü olarak yetişmesi sağlanmıştır. Şunu gururla ifade edebiliriz ki: Yetişdirdiğimiz tüm insanlar kurallara uyan, uymayanları uyaran, insanlara saygılı sürücülük sorumluluğunun bilincinde birer sürücü olarak yetişmiştir. 1989'dan beri sizler için varız. Usta öğreticilerimizle uzun yıllardır yollarda güven temin ediyoruz. Ümraniye'de yıllarca size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 

ÖNCE EĞİTİM,SONRA EHLİYET

YAŞAMINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR !